fbpx

O mnie

Mam na imię Ania i pochodzę ze Śląska. Od 2020 roku prowadzę stronę zyciowo.pl, na której właśnie się znajdujesz. Dziękuję Ci, że tu jesteś. To dla Ciebie tworzę miejsce wypełnione przez uważność i wdzięczność, które pomoże Ci odzyskać spokój w tym zwariowanym świecie. Znajdziesz tu zarówno przemyślenia, inspirujące książki, proste i smaczne przepisy oraz ciekawe miejsca w województwie śląskim i wszędzie tam, gdzie akurat jestem.

Moim celem jest, aby to miejsce było wypełnione wartościową treścią, spokojem i zrozumieniem.

Nie zawsze jestem spokojna i nie zawsze mam rozwiązanie na każdy problem, ale chcę być tu dla Ciebie, aby wspierać Cię i skłaniać do spojrzenia szerzej na swoje życie. Zapraszam Cię do mojego miejsca w sieci. Czuj się tutaj dobrze i spraw, by inni, którzy przyjdą tu po Tobie, również mogli się tak poczuć.

__________________________________________

PRZEMYŚLENIA
CIEKAWE MIEJSCA
KSIĄŻKI
OD KUCHNI
ODKRYCIA

__________________________________________

Spodobało Ci się na Życiowo?

Koniecznie udostępnij wpis, polub lub skomentuj i podziel się dobrym miejscem w sieci. Na co dzień zajmuję się przygotowywaniem tekstów na zamówienie, więc jeśli potrzebujesz treści na swoją stronę, skontaktuj się ze mną, aby ustalić szczegóły współpracy. Za wszystko stokrotnie dziękuję!

Potrzebujesz wsparcia, rozmowy lub obiektywnego spojrzenia na to, co obecnie przeżywasz? Możesz napisać do mnie na adres kontakt.zyciowo@gmail.com.

Zobacz najczęściej czytane wpisy

Jeśli moje wpisy niosą dla Ciebie wartość, postaw mi wirtualną kawę. Z góry dziękuję za każde wsparcie 🙂

__________________________________________________